اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار هوشمند، قدرتمند و محبوب است که برخلاف شبکه های اجتماعی دیگر امکان اشتراک گذاری پست های دیگران در آن وجود ندارد و کاربران برای داشتن تعداد افراد وفالوورهای بیشتر باید تلاش کنند.
این شبکه اجتماعی محبوب بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر دارد که می تواند بستری مناسب برای هر گونه کسب و کار باشد.
با توجه به راهکارهای زیر می توانید ارتباط موفق تری را با کاربران اینستاگرام برقرار کنید.
عکس های با کیفیت:
یکی از عواملی که باعث می شود افراد جذب گالری تصاویر شما شوند استفاده از عکس های با کیفیت است. البته اینستا اجازه آپلود تصاویر خیلی حجیم و با کیفیت را نمی دهد و حداکثر امکان آپلود تصاویر ۱۰۸۰ در ۱۰۸۰ را داریم. با این حال تصاویری را انتخاب کنید که کیفیت خوبی دارند.
Photography-Camera-Computer-Wallpapers
پست هایتان را زمانبندی کنید:
پست هایتان را در ساعتی مشخص از روز آپلود کنید، این یک نکته مثبت برای شماست. عموما کاربران در ساعات ۳ عصر به بعد یا آخر شب ترافیک زیادی را در اینستا ایجاد میکنند و مسلما لایک های زیادی را در این ساعات دریافت خواهید کرد.
385478362549435699
هشتک های خوب داشته باشید:
استفاده از هشتک ها بسیار مهم است که همیشه باید از هشتک مناسب با موضوع و محتوای متن و تصویرتان استفاده کنید. استفاده از هشتک ها در زبان فارسی بسیار ساده است مثلا #پارک یا #میدان_آزادی ، که به جای اسپیس از _ استفاده می کنیم. اگر از هشتک ها استفاده نکنید کسی تصویر شما را پیدا نکرده در نتیجه تصاویرتان تنها یک مهره سوخته است.
3274385_241
تصاویرتان را ویرایش و مدیریت کنید:
با توجه به اینکه روزانه بیش از ۷۰ میلیون تصویر در اینستا آپلود می شود، پس برای تصاویرتان وقت بگذارید. می توانید از برنامه های ویرایش و افکت گذاری استفاده کنید و تصاویری ایجاد کنید که ارزش دیدن داشته باشد.
kindlykhan_editing_before_after_by_kindiykhan-d5za674
افراد را تگ کنید:
برای تگ کردن افراد تنها باید در صفحه ویرایش نوشته Tag People را پیدا کرده و نام کاربری افراد را آنجا تگ کنید، که در این صورت برای او پیغامی ارسال می شود و تصویر شما در صفحه پروفایلش نمایش داده می شود. این کار باعث جلب توجه افراد می شود.
tags
پاسخگوی فالوورهای خود باشید:
به تمام دیدگاه هایی که برایتان ارسال می شود حتما پاسخ دهید و اگر کسی برای تمام پست های شما دیدگاه مینویسد حتما به صفحه شخصی اش رفته و برایش دیدگاه بگذارید، در غیر این صورت طرفداران خود را از دست می دهید.
اتفاقات خوب را ترویج دهید:
اگر اتفاق خوبی می افتد و یا کمپینی راه می افتد فقط نظاره گر نباشید و شما هم در این اقدامات شرکت کنید، زیرا این حرکت های جمعی در فضای مجازی بازخورد بهتری دارد.
پوستر-کمپین-نه-به-دود-دخانیات-low-720x340

طراحی سایت

شماره تماس: ۹۱۵۹۱۳۷۶۱۰ – ۰۹۳۵۲۷۹۱۹۷۱

درباره adminsazan

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *